Fotogalerie: Projekt - Mikuláš

06.12.2013 22:15

Dnes navštívil naší školu Mikuláš. Doprovázen sborem kouzelných krásných andělů a četou drzých zlých čertů prošel třídami prvního a druhého stupně. V první a druhé třídě pochválil Mikuláš děti za jejich píli. Vyslechl si písničky a básničky, které si pro něho a jeho doprovod děti připravily. Měl s sebou svou knihu hříchů, aby nezapomněl pokárat všechny zlobílky, lenochy a zapomnětlivky. A nikdo se před ním neukryl. Marné byly snahy hříšníků schovat se pod lavici, čerti každého vyčmuchali a chystali se v ušmudlaném pytli odnést darebáčky do pekla. Ale nebyl by to Mikuláš a andělé, aby se nezastali i těch nejzlobivějších žáků. Každý dostal šanci se zachránit pomocí pěkné básničky nebo alespoň slibu, který ze sebe nešťastník koktal za přísného pohledu čertů.

Všem dětem rozdali andělé sladkou nadílku a Mikuláš popřál všem ve škole krásný předvánoční čas a bohaté Vánoce. Jen čerti odcházeli ze školy smutní. Jeli domů totiž s prázdnou. Alespoň tedy pohrozili hříšníkům, že za rok přijdou znovu a budou strašně zlí…

Pak byli všichni žáci pozváni na diskotéku do tělocvičny, kde žáci 9. třídy připravili program plný soutěží, her a odměn. Deváťákům a jejich třídní učitelce Zdeňce Petrové děkujeme!!!

Vytvořeno službou Webnode