Info: Možnosti komunikace

12.03.2020 10:10

Vážení rodiče, 

zdravíme Vás ze „školy bez dětí“. Rádi bychom Vám předali pár informací, které se budou týkat jak Vás – rodičů, tak i dětí. Případné nové informace budeme předávat co nejrychleji. Zároveň se omlouváme, že zprávy budou chodit duplicitně (matce i otci). Nevíme, kdo z Vás má přístup k internetu snazší.

Sledujte prosím:

  1. Webové stránky školy: https://www.zsbojanov.cz
  2. Webovou aplikaci BAKALAŘI (lze i přes mobil) nebo web školy a vstup do žákovské knížky: pokud se objeví hlášení, že vaše připojení není soukromé – povolte Pokračovat na web zsbojanov.bakalari.cz (nespolehlivý).

Zde se mohou objevovat zprávy pro Vás rodiče i pro Vaše děti (včetně případných domácích úkolů) – záložka KOMENS

V případě ztráty přístupových heselkontaktujte:

L. Křapka – mob 605 117 997, email (osobní), (školní)

  1. Emaily Vaše i Vašich dětí
  2. Pokud budete potřebovat osobní kontakt s vyučujícím, prosím o domluvu předem telefonicky nebo emailem

 

Vytvořeno službou Webnode