Internetový systém: "Nenech to být"

21.09.2017 21:54

NENECH TO BÝT

“Nenech to být” je internetový systém a mobilní aplikace, která pomáhá odhalovat nevhodné chování nebo vylučování z kolektivu ve školách po celé ČR. S podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů ještě v jejich zárodku.  Vše funguje na principu schránek důvěry, ale v elektronickém prostředí prostřednictvím webu. Projekt poskytuje možnost rychlého odhalení negativních vztahů ve školním prostředí, a tím řeší či minimalizuje rizika spojená se šikanou. Žáci i rodiče mají jedinečnou možnost anonymně a bez obav, že mě někdo uvidí, nahlásit problémy v kolektivu.

 
A jak to funguje:
  • Otevři si stránku www.nntb.cz
  • Pokračuj jako student nebo jako rodič
  • Vyhledej si svoji školu
  • Vyplň potřebné informace (jméno žáka, který se necítí dobře a problémy, kterým daná osoba čelí)
  • Odešli
  • Nevhodné chování v  naší škole nám není lhostejné, proto se Ti budeme snažit pomoci Mrkající

Vytvořeno službou Webnode