Nocování s dobrodružným hrdinou

08.04.2014 11:52

Vážení rodiče,

v úterý 15. 4. od 16 hodin začíná program „Nocování s dobrodružným hrdinou“.  Každý žák již obdržel lístek, kde jste volili variantu, zda se Vaše dítě bude či nebude účastnit programu a zda bude chtít přenocovat ve škole. Pokud ještě někdo lístek neodevzdal, prosíme, učiňte co nejrychleji.

Jak to bude probíhat?

  • Do 16. hodiny bude v provozu družina, pokud Vaše dítě bude do této doby v družině a už nepůjde domů, musí mít věci na přespání už ráno.
  • Pokud Vaše dítě půjde domů dříve, s sebou zpět do školy si vezme věci na přespání a místo školní tašky (na středu) jen batůžek s penálem.
  • Kdo se bude účastnit jen programu a poté pojede spát domů, program bude končit ve 20 hodin. Vyzvednout dítě si může kromě rodiče jen osoba, která je uvedena na přihlašovacím lístku jako osoba pověřená k vyzvednutí dítěte, nikdo jiný.
  • Ve středu tento program bude pokračovat – od pohádky se přesuneme k Velikonocům - seznámíme se s lidovými tradicemi, zvyky a pověstmi, je připraven  program o včelách (s sebou pouze batůžek a penál, školní tašku nechte doma).
  • Teplá večeře (špagety) a snídaně bude pro žáky zajištěna.
  • S sebou: spacák, polštářek, věci na osobní hygienu (kartáček + pasta, hřeben), oblečení na spaní, batůžek a penál (na středu)
  • Můžete se těšit na bohatý pohádkový program!!!

Vytvořeno službou Webnode