Online výuka – MS Teams

02.11.2020 19:54

Vážení rodiče, milí žáci,

informujeme Vás, že v rámci povinné distanční výuky budeme pro online setkání a vzájemnou komunikaci používat aplikaci Microsoft Office 365 – Teams.

Pro účast na MS Teams je zapotřebí: počítač připojený k internetu, sluchátka nebo reproduktor, případně mikrofon (a web kamera), popř. chytrý telefon. Funkce aplikace jsou snadno ovladatelné, srozumitelné pro uživatele.

Pozvánku k online výuce budou mít žáci v Moodlu. Po kliknutí na pozvánku se dostanete do aplikace MS Teams, kde zvolíte možnost "Pokračovat v tomto prohlížeči" a připojíte se ke schůzce.

Nabízíme možnost zapůjčení školních notebooků a sim karet pro připojení na internet s neomezenými daty. V případě zájmu kontaktujte paní ředitelku tel. 739 203 107.

Věříme, že tento způsob komunikační platformy usnadní výuku na dálku. Avšak zároveň si také uvědomujeme, že při zavádění MS Teams se neobejdeme bez Vaší pomoci  (zvláště u mladších žáků). Děkujeme za spolupráci.

 

Vytvořeno službou Webnode