Organizace výuky na naší ZŠ od 12. 10. 2020

09.10.2020 14:20

V návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 12. října 2020 do 25. října 2020 (včetně) platí na celém území České republiky následující:

• U 1. stupně základních škol se stávající režim nemění.
  • U 2. stupně základních škol se zavádí STŘÍDAVÁ VÝUKA.

Pro ZŠ Bojanov platí:

• v týdnu od 12. do 16. října - 6. a 7. ročník - výuka ve stávajícím režimu  - prezenčně (tj. ve škole)

8. a 9. ročník - distanční výuka (tj. doma)

• v týdnu od 19. do 23. října - 6. a 7. ročník - distanční výuka

8. a 9. ročník - prezenční výuka

• Školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem
  • Při vyzvedávání obědů do jídlonosičů je jídlo možné vydat jen osobě, které nebyla nařízena karanténa ani zakázána přítomnost ve škole.
  • Výdej jídla se provádí formou bezkontaktního výdeje ve dveřích  školní jídelny v době od 11,00 do 11,30 hod. Jídlonosiče lze vyzvednut také v boxu u dveří ŠJ.

Podzimní prázdniny byly prodlouženy na celý týden - tzn. od 26. do 30. října.