Školní výlet pro 2. – 5. ročník – Zámek Litomyšl 25.6.2019

20.06.2019 12:27

Školní výlet pro 2. – 5. ročník – Zámek Litomyšl

Kdy: úterý 25. 6. 2019

Program: Pojďte s námi do muzea

Cílem programu je zažít dobrodružnou cestu litomyšlskou historií. Společně navštívíme výroční trh na náměstí a řemeslnou dílnu. Prostřednictvím vlastní praktické činnosti nahlédneme do života obyvatel starobylé Litomyšle a vyzkoušíme si dnes již zapomenutá řemesla našich předků. Hrát si a pracovat budeme v nové interaktivní muzejní expozici Litomyšl – město kultury a vzdělanosti a v ateliéru muzea. V něm si pod vedením lektorů vytvoříme řemeslný výrobek inspirovaný originálními sbírkovými předměty z depozitářů muzea.

S sebou: svačinu, pití, peníze (pouze na to, co si budou chtít děti koupit), kartičku ZP

Cena: 200 Kč (program + doprava)

Odjezd: v 7,30 hod od školy

Návrat: mezi 14,30 – 15,00 hod ke škole (obědy budou hromadně odhlášeny)

Pedagogický dozor: D. Michálková, Z. Nepovímová, M. Šafránková, J. Gregorová

 

Vytvořeno službou Webnode