Slavnostní ukončení školního roku

11.06.2012 23:00

Lavice základní školy letos opouští celkem 20 žáků, a to:

Honzíček Štěpán z Holína, Machač Milan z Mladoňovic, Medunová Monika z Bojanova, Horák Filip z Bojanova, Paulus Luboš z Kovářova, Nováková Dominika z Licibořic, Horák Jiří z Bojanova, Straka Daniel z Rabštejna, Nováková Lucie ze Šiškovic, Hrdlička Aleš z Licibořic, Čavrnochová Michaela ze Šiškovic, Pilařová Nikola z Křižanovic, Kopecký Jiří z Horního Bezděkova, Kábelová Denisa z Rabštejnské Lhoty, Straková Petra z Rabštejna, Kopecký Tomáš z Licibořic, Kábelová Tereza z Bojanova, Ventluková Hana ze Smrkového Týnce, Kučera Filip z Bojanova, Košínová Nikola ze Smrkového Týnce.

 

Slavnostní ukončení školního roku a rozloučení s odcházejícími žáky proběhne 29. 6. 2012 od 7:30 v tělocvičně.

 

Vytvořeno službou Webnode