Zahajujeme nový školní rok 2019/2020!

27.08.2019 14:29

V pondělí 2.9.2019 společně vkročíme do nového školního roku. Odpočatí po krásných, převážně slunečných prázdninách, se setkáme, abychom se společně přivítali. Zejména se těšíme na naše žáčky, kteří zasednou do školních lavic poprvé. Našim prvňáčkům, žákům i učitelům, stejně tak rodičům všech žáků, přejeme hodně zdaru a energie při odhalování zákoutí moře vědění.

Zahájení bude probíhat od 7:30 do 8:15 hod., poté žáci mohou odcházet domů, autobus... .

Družina je první školní den ZAVŘENÁ!!!

 

Přihlášky ke stravování, do školní družiny a do školního klubu (pro 5. ročník)

První den bychom potřebovali vědět, zda bude Vaše dítě od úterý 3.9. chodit na obědy a do školní družiny, prosíme i o vyplnění přihlášek ke stravování a do školní družiny a školního klubu (pro 5. ročník).

Stravování:

  • pokud bude Váš syn/dcera mít zájem stravovat se ve školní jídelně, prosíme o vyplnění přihlášky, která bude žákům první den rozdána nebo je k dispozici ke stažení zde. Přihlášku je nutné odevzdat nejpozději následující školní den, tj. úterý. Cena obědů zůstává stejná, a to:

žáci  7 – 10 let

Oběd + nápoj         21,- Kč

žáci  11 – 15 let

Oběd + nápoj         23,- Kč

            Více na...

 

Školní družina:

  • pokud bude Váš syn/dcera chtít navštěvovat školní družinu nebo školní klub (5. ročník), prosíme o vyplnění přihlášky, která bude žákům rozdána první den. Na základě této přihlášky a uhrazeného poplatku 500 Kč (za celé pololetí - 100 Kč měsíčně) bude žák do školní družiny přijat. Poplatek musí být uhrazen nejdéle do konce září. Provoz školní družiny a školního klubu je od 6:30 do 7:15 a od 11:15 do 16:15 hod. Více ...

Vytvořeno službou Webnode