Vědět, jak žít

11.05.2014 18:57

 

 

 

 

 

 

     V dnešní uspěchané době je důležité vědět, jak zdravě žít.   I my si to uvědomujeme, proto jsme se my žáci zapojili do soutěže ,,Sapere - Vědět, jak žít“.
     Soutěž probíhala na počítači formou testů a jiných úkolů. Tři nejúspěšnější žákyně ze školního kola vytvořily soutěžní tým pro další kola.

     Po úspěšném dokončení okresního i krajského kola jsme postoupily do celostátního. To se konalo 19.března na Magistrátě hlavního měta Prahy.

     Reprezentanti krajů se rozlosovali do dvou skupin. My jsme byly vylosovány hned jako první. Otázky byly optimální na naše vědomosti, ale velkou roli hrál čas. Z obou skupin postoupily dva nejlepší týmy. Ty se poté utkaly ve finálovém kole.

Textové pole: Vytvořily: K.Nováková, E.Paulusová, K.Linhartová, 8.r.     V naší skupině jsme byly čtvrté, ale celkově jsme se umístily na šestém místě. Šesté místo v celostátním kole je pro nás určitě velkým úspěchem a také výzvou k další účasti na soutěži. Samozřejmě musíme poděkovat p. uč. Horníkové za to, že nás na vše připravila a také podporovala.

Vytvořeno službou Webnode