projekt „PRAXE PRO ŽIVOT“

Naše škola se zapojila do dalšího projektu – Výzva 57 – Rozvoj technických dovedností žáků na II. stupni ZŠ – „PRAXE PRO ŽIVOT“

Účastníme se dvou šablon klíčových aktivit:

1. Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy

Cílem klíčové aktivity je rozvoj technického vzdělávání na základních školách formou vytváření žákovských výrobků. K tomu přispívá tato aktivita využitím vybavení školní dílny. Podstatou šablony vybavení dílny školy, vytváření žákovských výrobků na základě plánu rozvoje technických dovedností a následné vyhodnocení.

2. Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků základní školy

Cílem klíčové aktivity je rozvoj dovedností a zkušeností učitelů ZŠ pro zlepšování technických dovedností žáků základní školy. Podstatou realizace je vzdělávání učitelů ZŠ v práci s technickými materiály, zaměřené na rozvoj technických dovedností žáků ZŠ v polytechnické výchově.

„PRAXE PRO ŽIVOT“ - vybavení dílen