kontakt: hlavní vychovatelka ŠD: Jitka Janečková

e-mail: Janeckova2Jitka@seznam.cz

tel.: 723 705 672

• Školní družinu mohou navštěvovat žáci 1., 2., 3., 4., a 5. ročníku na základě řádně vyplněného zápisního lístku a zaplaceného poplatku 50 Kč měsíčně.
  • O přijímání žáků do školní družiny rozhoduje ředitelka školy a to dle uvedených  kritérií .
  • Školní družina je v provozu od 11:10 do 16:10 hodin.
  • Ze ŠD lze uvolnit žáky na základě písemné žádosti rodičů.
  • Docházka pro zapsané žáky je povinná, rodiče omlouvají nepřítomnost dítěte písemně.
  • Děti do ŠD přejímá vychovatelka od třídní učitelky.
  • Děti ze ŠD přebírají rodiče či jiné oprávněné osoby od vychovatelky (nebo děti mohou odcházet sami na základě předchozí písemné žádosti rodičů).
  • Rodiče jsou povinni si vyzvednout dítě nejpozději do 16 hod. V případě nevyzvednutí dítěte do stanovené doby, zůstává vychovatelka s dítětem až do příchodu rodičů. Škola může v tomto případě požadovat úhradu nezbytných nákladů.
  • V den zápisu do ŠD jsou rodiče seznámeni s řádem družiny.
  • Žáci se musí chovat ukázněně a nerozbíhají se. Na oběd odcházejí pouze v doprovodu pedagogických pracovníků.
  • Ze ŠD žák nikdy neodchází bez vědomí vychovatelky. Před odchodem ze ŠD po sobě uklidí a rozloučí se.
  • ŠD využívá i následující prostory školy: tělocvična, koutek pohody, školní hřiště.
  • Dítě nesmí v žádném případě v průběhu pobytu ve ŠD opustit areál ŠD či školy.
  • Žáci musí mít zajištěn dostatečný přísun tekutin. Tekutiny jsou k dispozici v prostorách ŠD případně si je nosí děti z domova.
  • Úmyslné poškození inventáře žákem, hradí v plném rozsahu rodiče.
  • Při hrách ve ŠD nesmí žáci ohrožovat bezpečnost spolužáků a musí se vyvarovat konfliktních situací.
  • Všechny děti ŠD musí být poučeny o zásadách bezpečnosti, které musí dodržovat.