2023 - 2024

Soutěž v technických dovednostech pro žáky 9. ročníků - SPŠS Chrudim - nejlepší zručnost předvedli František Žalud a Adéla Beerová

Cesta za pokladem - vědomostní soutěž OA Chrudim - 2. místo - tým ve složení: František Žalud, Petr Chvojka, Viktor Kolář, Václav Linhart, Anna Dostálová, Monika Strouhalová, Elizabeth Nováková (všichni 9. ročník)

Hledáme mladého grafika - Kdybych měl jedno přání - pořadatel: GYGR Přelouč - oceněna Lenka Stehnová z 9. ročníku

Okresní kolo Dějepisné olympiády (v Chrasti): Adam Balog - 7. místo, Lenka Stehnová - 9. místo (oba 9. ročník)

Okresní kolo Matematické olympiády (v Chrudimi): Elen Křivská - 2. místo, Anna Brůhová - 4. místo (obě 5. ročník)

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce (v Chrudimi): Adam Balog - 17. místo, Lenka Stehnová - 24. místo (oba 9. ročníku)

Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce (v Chrudimi): Anežka Žaludová - 5. místo (7. ročník), František Žalud - 14. místo (9. ročník)

Okresní kolo Zeměpisné olympiády (v Chrudimi): Barbora Chvojková - 10. místo, Ema Matoušová - 14. místo (obě 6. ročník), Amálie Víšková - 8. místo a Lucie Vodrážková - 10. místo (obě 7. ročník)

Okresní kolo Biologické olympiády (v Hlinsku): Adam Balog - 7. místo (9. ročník)

Matematická soutěž Pangea - celorepubliková účast: 13 781 žáků, v Pardubickém kraji 460 soutěžících - páťáci se nenechali zahanbit: František Secký - v kraji 46. místo, celorepublikově 1635. místo, Alex Kyncl - v kraji 46. místo, celorepublikově 1635. místo, Elen Křivská - v kraji 53. místo, celorepublikově 1855. místo

Okresní kolo Matematické olympiády: Václav Hurskyj - 5. - 7. místo (6. ročník), Amálie Víšková - 4. místo (7. ročník), Patrik Vais - 7. místo (8. ročník)

Okresní kolo Biologické olympiády (ve Skutči): Aleš Sýkora - 2. místo (7. ročník) - postup do krajského kola

KvíZOOvání - Jihlava: tým 1. - 2. třída - 19. místo (z 21 účastníků); tým 3. - 5. třída - 9. místo (z 27 účastníků), tým 6. - 9. třída - 16. místo (z 25 účastníků)

POHÁR ROZHLASU - atletické závody (Chrudim) : štafeta 4 x 60 m - 3. místo: V. Hurskyj, J. Michek - 6. r., J. Sedlák, A.  Voženílek - 7. r., běh 800 m - 3. místo: V. Strádalová - 9. r.; skok daleký - 2. místo: L. Vodrážková - 7.r., 5. místo: P.  Chvojka - 9. r.; hod kriketovým míčkem - 3. místo: J. Michek - 6. r.; skok vysoký - 6. místo: L. Vodrážková - 7. r.; vrh koulí - 4. místo: P. Pospíšil - 9. r.