ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Místo konání:   rekreační zařízení OÁZA SRDCE, Vršov

Odjezd/odchod:   v pondělí 13.6. v 8:15 od školy (děti přijdou do školy jako obvykle, odloží si zavazadla ve vestibulu a sejdou se ve svých třídách. V čase 7:15 - 7:45 od rodičů převezmeme případné léky, které má dítě během školy v přírodě užívat)

Návrat:   ve středu 15.6. po obědě pěšky z Vršova, děti mohou po příchodu přejít do školní družiny. Podrobnosti o vyzvednutí Vašeho dítěte prosím vyplňte ZDE.

Cena:   cca 1800,- (jídlo 5x denně, ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích se sprchou, některé pokoje vlastní WC, ostatní na patře, doprava);

Doplatek k uhrazené záloze vybereme po příjezdu, po rozpočítání částky na fakturách mezi skutečný počet účastníků.

Potřebné dokumenty:

Prohlášení rodičů (potvrzení o bezinfekčnosti),

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte...  (potvrzuje lékař, za nezměněného zdr. stavu platí 2 roky od data vydání)

Okopírovaná kartička zdravotní pojišťovny

S sebou:                   * léky - odevzdat před odjezdem zdravotníkovi nebo tř. uč.

* osobní hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby a pasta, ručník)

* sportovní oblečení a obuv včetně náhradního dle počasí

* pláštěnka

* kšiltovka/klobouk... opalovací krém, sluneční brýle