ŠKOLA V PŘÍRODĚ

"PUTOVÁNÍ S JANEM JADÉRKEM"

o stromech, lese a jejich významu v krajině. Programem nás provede skutečná historická postava Jana Jadérka, který v 18. století putoval Severní Amerikou, sázel stromy a zaséval mír mezi lidmi - bělochy a Indiány.

Místo konání:   rekreační zařízení OÁZA SRDCE, Vršov

Odjezd:   v pondělí 13.6. v 8:00 od školy

Návrat:   ve středu 15.6. po obědě, děti mohou po příjezdu přejít do školní družiny

Cena:   cca 1800,- (jídlo 5x denně, ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích se sprchou, některé pokoje vlastní WC, ostatní na patře, doprava);

Potřebné dokumenty:

Prohlášení rodičů (potvrzení o bezinfekčnosti),

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte...  (potvrzuje lékař, za nezměněného zdr. stavu platí 2 roky od data vydání)

Okopírovaná kartička zdravotní pojišťovny

S sebou:                   * léky - odevzdat před odjezdem zdravotníkovi nebo tř. uč.

* osobní hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby a pasta, ručník)

* sportovní oblečení a obuv včetně náhradního dle počasí

* pláštěnka

* kšiltovka/klobouk... opalovací krém, sluneční brýle